Pagrindiniai sėkmės dėsniai

  Teigiamai mąstyti, reiškia kurti palankias gyvenimo situacijas.

 

 

Forumas | eStrategija.lt | Kaip sukūrti pergalingą įmonės modelį | Kaip sukūriau mobilią organizaciją |  Kontaktai | Knyga pritaikyta mobilių įrenginių formatui.

 


Aš nusprendžiau parašyti šitą knygą, nes tai geriausias būdas pasidalinti žiniomis, apie pagrindinius sėkmės dėsnius. Jeigu ieškote instrukcijos sėkmingam gyvenimui sukurti - ji prieš jus. Surinkau daug informacijos šia tema. Sudariau  knygų ir garsinių įrašų sąrašą, kurie man yra patys svarbiausi ir kurie, mano nuomone, gali būti įdomūs jums. Į šią knygą įtraukta daug metodikų. Aprašyti  metodai, padės valdyti mintis, kad pritrauktumėte teigiamas situacijas į savo gyvenimą. Kada jūs pasitelksite naują mąstymo būdą, tai pastebėsite, kad galite tapti kuo norite, gauti viską, apie ką seniai svajojote.


Sėkmė per 30 dienų

 

Metodai ir instrukcijos

 

 

Įvadas

Supratę sėkmės kūrimo principus, pastebėsite ryšį tarp savo minčių ir įvykių, kurie vyksta jūsų gyvenime.  Jūsų mintys formuoja vidinį pasaulį, kuris keičia išorinį. Mintys ir vaizduotė yra viena svarbiausių mūsų proto įrankių. Jie gali padėti perkelti mūsų norus į realų gyvenimą. Jūsų materialųjį pasaulį kuria jūsų energija, kurią jūs transliuojate išorėn savo mintimis. Tokiu būdu, kad pakeistumėte savo pasaulį, jūs turite pasikeisti pats. Jūs turite pakeisti tai, ką transliuojate išorėn. Tokių mąstymo įpročių ugdymas yra neįprastas tuo, kad jis minčių galią gali paversti turtais, užtikrinti puikią sveikatą. Galite dirbti kaip jautis kiekvieną dieną  12 val., bet gyvenime nepasieksite to, ko norite. Todėl, kad jūsų mintys prieštarauja 3 pagrindiniams sėkmės dėsniams. Reikia suprasti dėsnius ir naudotis jais kasdieniame gyvenime. Pažiūrėkite atidžiai į veidrodį. Taip kaip dabar atrodote, priklauso nuo to, kokios yra jūsų mintys apie save. Jūsų mintys suformavo jūsų dabartinį gyvenimą tokį, kokį gyvenate. Sukurkite naujo sėkmingo gyvenimo paveikslą. Būtina įsivaizduoti ir elgtis, lyg jau dabar esate turtingas. Įsivaizduokite kasdienybėje, lyg jau turite tai, ko norite. Tai turi tapti jūsų dominuojančiomis mintimis. Visatai nėra jokio skirtumo tarp tikro milijonieriaus ir žmogaus, kuris jaučiasi kaip milijonierius. Jūsų pozityvios mintys pritrauks reikiamus žmones, reikiamus įvykius ir daiktus į jūsų gyvenimą. Vieną dieną jūsų norai taps realybe.

1 diena. Naudojamos sąvokos.

 

2 diena. Sėkmės pritraukimas.

Pritraukimo dėsnis - svarbiausias dėsnis, kuris yra mūsų gyvenimų pagrindas. Šis dėsnis byloja, kad panašus pritraukia panašų. Mūsų mintys yra vibracinės prigimties.Todėl įsavo gyvenimą pritraukiate tai, apie ką dažniausiai galvojate.  Teigiamos vibracijos pritraukia tai, apie ką svajojate. Prisiminkite, kokios  yra jūsų kasdienės dominuojačios mintys?.

3 diena. Teisingas tikslų suformavimas.

Sukurkite sėkmės paveikslą, kuriame jūsų norai būtų aiškiai suformuoti. Kuo tikslesnės norų charakteristikos,  tuo greičiau gausite tai, ko siekiate. Suformavus savo konkrečius tikslus, sėkmės pritraukimas efektyvesnis. Jauskitės, lyg jau turite tai, apie ką svajojate.  Tada suveikia tos aplinkybės, kurių dėka mes galime pasiekti norimus tikslus. Reikia disciplinuoti savo vaizduotę. Sutelkdami savo dėmesį į pagrindinį tikslą, neleiskite, kad kas nors blaškytų, nukreiptų nuo dominuojančios minties. Jei norite greičiau pasiekti tikslus, privalote pašalinti antraeiles mintis, antraeilius užsiėmimus. Įsileiskite  tik tokias idėjas ir mintis, kurios sukelia sėmės pojūčius. Kontroliuodami savo mintis, turite atsikratykite nerimo dėl ateities, gailesčio dėl praeities klaidų ir nepasitikėjimo savimi. Šios mintys atitolina sėkmės realizavimą jūsų gyvenime.

4 diena. Sugebėjimas priimti sėkmę.

Jūsų sugebėjimas teisingai valdyti savo norus, neprisirišti prie jų, yra trečia sąlyga, kad gautumėte tai, ko norite. Mūsų poelgiai turi vieną ypatybę. Kiekvienas mūsų poelgis - tai tarsi akmuo, įmestas į vandenį. Nuo jo į visas puses sklinda dešimtys ir šimtai ratilų. Padarę kokį nors poelgį, kartojame jį šimtus ir tūkstančius kartų pasąmonėje. Šis rezonansas pritraukia analogiškus poelgius. Todėl norai gali neišsipildyti, nes savo mintimis "užsukote kraną", kuriuo iki jūsų turi grįžti kuriančioji energija.

5 diena. Pagrindinės taisyklės ir instrukcijos

6 diena. Kaip teisingai suprasti gyvenimo pamokas.

7 diena.

8 diena.

9 diena.

10 diena.

11 diena.

12 diena.

13 diena.

14 diena.

15 diena.

16 diena.

17 diena.

18 diena.

19 diena.

20 diena.

21 diena.

22 diena.

23 diena.

24 diena.

25 diena.

26 diena.

27 diena.

28 diena.

29 diena.

30 diena.


Mintyse susikurkite asmeninę tobulėjimo programą ir pradėkite ją taikyti kasdienybėje. Susikurkite paveikslą, kuriame jau dabar gyvenate savo svajonių gyvenimą, naudodami aprašytas taisykle.  Visi mes ieškome, veržiamės link sukurtų tikslų. Bet neįtariame, kad ieškome ne sėkmės formulės atskleidimo, o ieškome daugiau: Visatos dėsnių supratimo, Tikrojo Savęs pažinimo. Tavo esybė ieško atsakymo, kas tu esi iš tiesu ir kodėl viskas atip vyskta aplink tave.  Čia tu galėsi gauti atsakymus, kurie pakeis tavo gyvenimą visiems laikams. Šitas Kelias panašus į finišo tiesiąją, lyginant su tavo praeitu gyvenimo keliu. Tai Kelias, kuriuo einant, tavęs laukia pagrindinis laimėjimas - Didelė Sėkmė. Gal tai ir yra tavo ilgų ieškojimų tikslas? Niekas neįvyksta atsitiktinai. Pagalvokime apie tai.


Visų pirma mintyse susikurkite asmeninę tobulėjimo programą, o paskui pradėkite ją taikyti kasdieniame gyvenime. Susikurkite paveikslą, kuriame elgtumėtės naujai. Įsivaizduokite trokštamus rezultatus. Įsidėmėkite dar vieną svarbų dalyką: jūsų apranga turi atitikti tokį darbą, kokio jūs norėtumėte, o ne kokį dirbate.   Pastebėsite, kaip stebuklingai kūnas atsiliepia į reguliariai kartojamas mintis. Mūsų mintys ir veiksmai palaipsniui virsta įpročiais.  Geri įpročiai verti milijono. Suformavus naujus įpročius keisis jūsų gyvenimas.  Strategijas dažniausiai turi organizacijos, labai retai atskiri asmenys. Sukurti savo asmeninę rodiklių sistemą - reiškia sukurti savo gyveinimo koordinačių sistemą. Apie tai metodikoje "Asmeninė subalansuotų rodiklių sistema" ( Personal Balanced Scorecard ).


Pradėkite elgtis tarsi jau būtumėte tokie, kokiais norėtumėte būti.

Pradėkite elgtis tarsi jau būtumėte dabar tuo, kuo visą laiką norėjote. Taip, vaidinkite, kad jau tokiu esate!  Visatai nesvarbu, ar tu milijonierius, ar tik jautiesi juo esąs. Svarbi jūsų emocija ir ji pritaruks viską, kad jūs juo taptumėte. Jauskitės pastoviai savo darbo procese.. Pasąmonė įgyvendina tai, ką jaučiate dabar. Vaidinkite norimą vaidmenį. Vaidinimas - tai fizinis pasaulis. Noras - tai  dvasinis balsas. Raktas į ateitį yra jūsų pastoviai kartojamos mintys. bKokią koncepciją dvasioje sukursite, tokį materialų gyvenimą turėsite.  Mintyse sukurkite norimo gyvenimo paveikslą ir Visata jį realizuos.


Kas tai yra sveikatos stebuklas? Kalbant stebuklų tema apie fizinį tobulumą, visų pirma nepamirškite, kad turite tokį kūną, į kurį atėjote gimdamas. Užduokite sau klausimus, kaip norėtumėte atrodyti? Pradėkite mintimis mintimis  formuoti savo kūną taip, kaip norite atrodyti. Naudinga informacija..


eMetodika   Asmenininė subalansuotų rodiklių sistema. Asmeninis rodiklių žemėlapis.


Forumas   Kur gauti įrodymų, kad tai tiesa, apie ką čia kalbame? Forume iškelkite savo klausimus ir pamatysite, kiek daug žmonių pasidalins su jumis savo patirtimi, kaip jie naudoja tris pagrindinius sėkmės dėsnius.

 

Naudojant svetainėje pateiktą informaciją, būtina nurodyti www.estrategija.lt