Mes sukūrėme tokią programinę įrangą, kuri iš tikrųjų automatizuotų valdymo sprendimų priėmimą

Pakeiskite savo hipotezių formavimo būdą. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, vadovai kasdien priima sprendi­mus, kurie nėra paremti objektyviais įrodymais. Jie linkę remtis prielaidomis, kylančiomis iš įmonės bendros praeities arba visos verslo šakos apskritai. Tradicinė išmintis reiškia bet kokią mintį, sąvoką arba pagrindinę taisyklę, kuria vadovai remiasi instinktyviai ir neabejodami. Žmonės susikuria konkretų vaizdą, tradicinė išmintis vadovams yra lyg kasdienis veiklos orientyras. Tai lemia įgimtas žmogaus polinkis priimant sprendimus pasitikėti patirtimi, o ne turimais faktais.

Kai įmones nusprendžia informaciją apie klientų reagavimą parengti remdamasi savo ankstesniais duomenimis, jos tai retai gali padaryti pasitelkdamos paprastas arba standartines analizes. Pardavimų planavimo programinės įrangos gamintojai, bandė užpildyti šią spragą siūlydami priemones, kurios padeda įmonėms surinkti ir analizuoti informaciją apie padėtį ir susisteminti informaciją. Tačiau pagrindinė tokios programinės įrangos vertybė yra ta, kad ji padeda jums kaupti ir apdoroti duomenis, tačiau ji niekuomet visiškai nepakeis jūsų proto. Ji taip pat nepateiks jums atsakymo paspaudus mygtuką. Mes sukūrėme tokią programinę įrangą, kuri iš tikrųjų automatizuotų sprendimų priėmimą.

Kai nagrinėjant konkretų klausimą, neaiškumas pasiekia aukščiausią tašką, vadovas kartais ima labiau pasikliauti anksčiau įgyta patirtimi, o ne tikrais faktais. Dauguma žmonių tokioje situacijoje reaguoja pagal iš anksto užprogramuotą schemą, kurią paskatina iš pasakojimų gauta informacija. Tradicinė išmintis dažnai nugali objektyvumą, kai iš anksčiau girdėtų pasakojimų gauta informacija atrodo vienareikšmiškai įtikinama.

Nekontroliuojama tradicinė išmintis gali veikti kaip nematomi nuodai. Kai vadovai ignoruoja turimus faktus, teikdami pirmenybę anksčiau įgytai patirčiai, didėja galimybė, kad jie ir toliau nepastebės progų užsidirbti papildomo pelno. Tradicinė išmintis apakina organizaciją ir ji nebepastebi savo klientų tikrojo pasirinkimo ir pelno galimybių, kurias lemia tas pasirinkimas. Anksčiau įmonės labiau skirstydavo klientus, tačiau laikui bėgant šis skirstymas pasidarė nebe toks ryškus. Vadovai atsisako iš naujo paryškinti šiuos skirtumus, nes tai prieštarautų „tam, kaip mes čia dirbame".

    Metinis rodiklių plano- fakto pasiekimo grafinis atvaizdavimas

 

 

Rodiklių, netitinkančių plano, analizavimo metodų paaiškinimas                    Bendras sprendimų priėmimo grafikas

 

Tikslų neįvykdymo analizavimas ir valdymo sprendimo priėmimo pavyzdžiai

Rodiklis 2 -"Klientų skundų sprendimo efektyvumas"

Rodiklio 3 analizavimas

Rodiklio 4 analizavimas

Rodiklio 5 analizavimas

Rodiklio 6 analizavimas

Rodiklio 7 analizavimas

Rodiklio 8 analizavimas

Rodiklio 9 analizavimas

Rodiklio 10 analizavimas

Rodiklio 11 analizavimas

Rodiklio 12 analizavimas

Rodiklio 13 analizavimas

Rodiklio 14 analizavimas